Menu Zamknij

NA CO PATRZYSZ?

Cześć, Magda jestem. Realizowany przeze mnie projekt jest moim osobistym protestem wobec gatunkowego szowinizmu. „Oczami Zwierząt” to kampania ukazująca czarną codzienność życia zwierzaków, która wciąż pozostaje zawzięcie pomijanym tematem tabu. Zrealizowane prace powstały w ramach mojej pracy magisterskiej na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.

CO ZA AKCJA


„Oczami Zwierząt” to kampania, która powstała po to, aby zwrócić Waszą uwagę na to, co się dzieje za dezinformacyjną kurtyną. Każdego roku w Polsce zabija się około 860 mln zwierząt w celach konsumpcyjnych. Około 4 mln zwierząt oddaje życie za posiadanie miękkiego, atrakcyjnego futra. Anonimowi spotterzy na social mediach dzielnie publikują fotografie porzuconych kiedyś-pupili, wytrwale szukając dla nich happy-endu. Niestety, tacy szczęściarze to tylko procent pośród tych, którzy nie doczekali się ratunku. Nie bądź obojętny – pomagaj! Znajdziesz tutaj informacje co możesz zrobić, aby poprawić sytuacje tych, którzy nie mają głosu. Wierzymy, że zmiana sytuacji zwierzaków jest możliwa. Naszym celem jest poprawa warunków życia zwierząt na fermach przemysłowych, oraz prawo konsumentów do pełnej wiedzy na temat warunków ich życia. Otwórz oczy! Przyłącz się!

JAK MOŻESZ POMÓC?

WSPIERAJ DZIAŁACZY!

Każdego dnia wolontariusze z organizacji pro-zwierzęcych walczą o lepsze jutro zwierzaków! Śledź ich dokonania na social-mediach lub stronach www – przygotowują masę artykułów w duchu szerzenia społecznej świadomości. Do działania potrzebują jedynie Twojego wsparcia!